Mokėjimai

Internetinėje parduotuvėje agate-studio.com prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą:

Omniva paštomatas
LP Express paštomatas
LP Express kurjeriu

Užsakymai iš mūsų sandėlio pristatomi per 1-2 d.d., išskyrus tuos atvejus kai prie prekės matote užrašą “pristatymas 5-10d.d.” Tokiu atveju prekė yra užsakoma ir pristatymo terminas prailgėja iki 10 d.d. Siuntos surenkamos tik darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio).

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 2 savaičių.

Atkreipkite dėmesį, kad pagal įstatymus kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg. Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui.

*Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus į Kuršių Neriją. Į Kuršių Neriją prekės pristatomos pagal atskirą susitarimą.

Į užsienio šalis prekės siunčiamos pagal atskirą susitarimą (susisiekite). Šiems užsakymams taikomi papildomi siuntimo mokesčiai (pagal TNT kurjerių nustatytus įkainius) bei ilgesni pristatymo terminai.

Klientų prašome nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą ir kontaktinį telefoną. Pristatymas Lietuvoje, kurių bendra užsakymo suma yra mažesnė nei 50 EUR, kainuoja 3.90 pristatant kurjeriui arba 3 EUR pasirenkant atsiėmimą paštomate. Užsakymams, kurių suma viršija 50 EUR – PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Prekės būklė BŪTINA tikrinti pristatymo metu dalyvaujant kurjeriui! Radus pažeidimus būtina užfiksuoti. Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę. Jei turite kokių pastabų dėl prekės pakuotės, prekių kiekio ar matote, kad pakuotė pažeista, suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista, prašome nedelsiant informuoti kurjero atstovą pristatymo metu, pareikalauti iš kurjerio defektacijos-pretenzijos lapą ir užpildžius duoti kurjeriui pasirašyti. Kitu atveju dėl pažeistos prekės pretenzijos nebus priimamos.